Reklama svetainėje Centimetras.lt

Centimetras.lt – tai didžiausias ir išsamiausias drabužių dydžių ir priežiūros vadovas Lietuvoje. Svetainę kiekvieną mėnesį aplanko daugiau kaip 3 000 unikalių skaitytojų. Apie 75% svetainės lankytojų naudojasi mobiliaisiais telefonais arba plančetėmis, o likę 25% – kompiuteriais. Svetainė užima vidutiniškai 3 poziciją Google paieškos sistemoje pagal savo nišos raktažodžius ir net 95% lankytojų yra iš Lietuvos.

Centimetras.lt svetainės lankytojas – tai drabužių bei aksesuarų dydžiais bei teisinga jų priežiūra besidomintis aktyvus ir žingeidus interneto vartotojas. Informacijos apie drabužių dydžius paprastai ieškoma svarstymo ar prekės pirkimo stadijose. Todėl, jeigu norite pasiekti šią tikslinę vartotojų grupę, siūlome galimybę patalpinti čia savo reklaminius skydelius (banerius).

Reklamos formos ir kainos

Parduodami reklamos plotai yra matomi visuose svetainės puslapiuose ir visuose įrenginiuose (kompiuteris, planšetas, mobilusis). Pavyzdyje yra pateikti efektyviausiai šioje svetainėje veikiantys ir rekomenduojami reklaminių skydelių matmenys. Tačiau skydelių matmenys tikrai nėra griežtai apriboti ir jums pageidaujant, gali būti pritaikyti ir kiti išmatavimai.

Reklaminis plotas yra užsakomas visai svetainei ir jame rodomi reklaminiai skydeliai bus matomi visuose svetainės puslapiuose, kuriuose yra konkretaus reklaminio ploto pozicija. Žinoma, atskiru susitarimu galime susiderinti ir kitus reklamos svetainėje formatus.

Reklamos plotų kainos:

  • 1. Reklamos plotas – 20 €/mėn. (statinė pozicija, reklamos skydelių rotacija negalima).
  • 2. Reklamos plotas – 15 €/mėn. (reklamos skydeliai straipsniuose, galima rotacija atsitiktine tvarka).
  • 3. Reklamos plotas – 10 €/mėn. (po 10 s iššokantis „sticky” skydelis, galima rotacija atsitiktine tvarka).
  • 4. Reklamos plotas – 5 €/mėn. (galima skydelių rotacija atsitiktine tvarka).
  • 5. Reklamos plotas – 5 €/mėn. (galima skydelių rotacija atsitiktine tvarka).

Užsisakius reklamos plotą Nr. 2, jūsų reklamos skydelio pozicija ir skydelių skaičius priklausys nuo konkretaus straipsnio struktūros ir ilgio. Tačiau bendru atveju reklamos skydelis bus rodomas ne toliau kaip 150 žodžiu nuo straipsnio pradžios ir ne mažiau kaip 1 kartą.

Kitos reklamos paslaugos

  • Užsakomojo straipsnio rašymas ir publikavimas – 20 €.
  • Aktyvios nuorodos įterpimas jau esančiame straipsnyje – 10 €.
  • Reklaminė partnerio nuoroda (footer) – 15 €/12 mėn.
  • Beje, Centimetras.lt taip pat mielai priima ir svečių straipsnius.

Kontaktinė informacija

Reklamos klausimais esame lankstūs, todėl jeigu turite kažkokių pasiūlymų ar tiesiog norite aptarti kitus bendradarbiavimo variantus – būtinai susisiekite kontaktų formos pagalba arba el. paštu: info@centimetras.lt.

Titulinio puslapio reklamos plotai (kompiuteris)

Titulinio puslapio reklamos plotai (kompiuteris)

Kategorijų ir straipsnių puslapių reklamos plotai (kompiuteris)

Kategorijų ir straipsnių puslapių reklamos plotai (kompiuteris)

Titulinio puslapio reklamos plotai (mobilusis, plančetė)

puslapių reklamos plotai (mobilusis, plančetė)
x