Geras pirštinių dydis leis užtikrinti, kad jūsų rankos jaustųsi patogiai visą dieną. Su pirštinių dydžių lentele galėsite išsirinkti tinkamas pirštines ir visuomet jaustis komfortiškai.

Pirštinių dydžiai

Pirštinės yra svarbi mūsų aprangos detalė, todėl reikėtų pasirūpinti tinkamu šio aksesuaro dydžiu. Norėdami nustatyti tinkamą pirštinių dydį, turite išsimatuoti plačiausią savo plaštakos dalį, išskyrus nykštį. Paprastai reikia matuoti maždaug ties krumpliais. Tuomet, pasinaudojus žemiau esančiomis pirštinių dydžio lentelėmis ir galėsite sužinoti, kokios pirštinės jums tinka geriausiai.

Vyriškos pirštinės

Pirštinių dydžio atitikimas turi didelę įtaką jų patogumui bei funkcionalumui. Norint nustatyti tinkamą pirštinių dydį, reikia išmatuoti plačiausios plaštakos dalies apimtį, be nykščio. Gerai tinkančios pirštinės turi gerai priglusti prie plaštakos, tačiau jos nespausti, todėl labai svarbu tiksliai išmatuoti savo ranką.

Vyriškų pirštinių dydžiai taip pat priklauso ir nuo jų paskirties (žieminės, vairavimo ir pan.), todėl prieš perkant, visuomet siūlome pasikonsultuoti su pardavėju bei pasinaudoti žemiau esančia pirštinių dydžių lentele.

Gerai prigludusios pirštinės yra ne tik aksesuaras, bet ir mados išraiška, mūsų vyriškų pirštinių dydžių lentelė padės jums išsirinkti tinkamo dydžio pirštines.
Vyriškų pirštinių dydžiai
Plaštakos apimtis (cm) 18 20 23 25 28 30
EU 6 7 8 9 10 11
Tarptautiniai XS S M L XL XXL

Moteriškos pirštinės

Puikiai tinkančios pirštinės yra ne tik funkcionalios, bet ir pabrėžia jūsų asmeninį stilių bei eleganciją. Idealaus dydžio pirštinės paieškos prasideda nuo tikslaus jūsų rankų matavimo: išmatuokite savo plaštakos apimtį per jos plačiausią vietą, neįskaičiuojant nykščio.

Jeigu renkatės ilgesnio modelio pirštines, taip pat atsižvelkite ir į atstumą nuo vidurinio piršto galiuko iki riešo. Norint nesuklysti renkantis, siūlome pasinaudoti žemiau esančia pirštinių dydžių lentele, kurioje yra pateikti visi moteriškų pirštinių dydžiai.

Tinkamas moteriškų pirštinių dydis suteiks jūsų rankoms pastovų komfortą.
Moteriškų pirštinių dydžiai
Plaštakos apimtis (cm) 15 16.5 18 19 20 23
EU 6 6.5 7 7.5 8 9
Tarptautiniai XS S M M/L L XL

Vaikiškos pirštinės

Norint užtikrinti, kad mažųjų vaikiškų rankyčių pirštai visuomet būtų šilti, būtina rinktis gerai tinkančias pirštines. Kiekvienos vaikiškos pirštinės dydžio pasirinkimas prasideda nuo rankos pločio matavimo (neįskaitant nykščio).

Taip pat svarbu įvertinti ir pirštinių ilgį nuo vidurinio piršto galiuko iki riešo, kad jos būtų pakankamai ilgos. Galiausiai, nepamirškite patikrinti riešo zonos: pirštinės turi būti komfortiškos, ne per ankštos, bet ir ne per laisvos, kad vaikui būtų patogu.

Kad maži vaikiški piršteliai visuomet būtų šilti, vaikiškų pirštinių dydžiai turi būti parinkti tinkamai ir atsakingai.
Vaikiškų pirštinių dydžiai
Plaštakos apimtis (cm) 10 11 12 13 16
Bendras ilgis (cm) 14 16 18 20 22
Amžius (m) 1-2 3-4 5-6 7-8 9+
Dydis 4 5 6 7 8
x

Panašūs straipsniai