Sužinokite, kaip teisingai pasirinkti vaikiškų pirštinių dydį ir užtikrinti pastovią šiltumą bei komfortą jūsų vaikui, šaltuoju metų laiku.

Vaikiškų pirštinių dydžiai

Vaikiškų pirštinių pasirinkimas, kaip ir kitos vaikiškos aprangos detalės, reikalauja ypatingo dėmesio. Atsižvelgiant į tai, kad vaikų rankos yra jautresnės ir lengvai šąla, svarbu rinktis ne tik gražias, bet ir šiltas bei kokybiškas pirštines.

Medžiagos, iš kurių pagamintos pirštinės, turėtų būti kvėpuojančios, bet kartu ir atsparios vandeniui, kad apsaugotų vaiko rankas nuo drėgmės ir šalčio. Rinkitės tokias vaikiškas pirštines, kurios tarnautų kuo ilgiau ir suteiktų maksimalų komfortą šaltuoju metų laiku.

Vaikas su savo pirštinėmis turėtų laisvai judinti pirštais ir jaustis patogiai, todėl tinkamas vaikiškų pirštinių dydis yra dar vienas svarbus aspektas, kurį būtinai reikia įvertinti. Norint, kad vaiko pirštai jaustųsi šiltai ir patogiai, svarbu rinktis tinkamo dydžio vaikiškas pirštines.

Pirmiausiai pamatuokite vaiko rankos plotį neįskaitant nykščio. Tuomet, įvertinkite reikiamą pirštinių ilgį, matuojant atstumą nuo vidurinio piršto galiuko iki riešo. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į riešo apimtį, kadangi vaiko pirštinės neturi būti nei per ankštos, nei per daug laisvos.

Žemiau esančioje lentelėje yra pateikti standartiniai vaikiškų pirštinių dydžiai, pagal kuriuos galėsite lengviau išrinkti jūsų vaikui puikiai tinkančias pirštines.

Kad maži vaikiški piršteliai visuomet būtų šilti, vaikiškų pirštinių dydžiai turi būti parinkti tinkamai ir atsakingai.
Vaikiškų pirštinių dydžiai
Plaštakos apimtis (cm) 10 11 12 13 16
Bendras ilgis (cm) 14 16 18 20 22
Amžius (m) 1-2 3-4 5-6 7-8 9+
Dydis 4 5 6 7 8
x

Panašūs straipsniai