Tinkamas vyriškų pirštinių dydis, leis užtikrinti jūsų rankų komfortą ir šilumą net ir žiemą. Pasinaudokite vyriškų pirštinių dydžių lentele ir lengvai raskite sau tinkamą pirštinių porą.

Vyriškų pirštinių dydžiai

Vyriškos pirštinės ne tik apsaugo jūsų rankas nuo šalčio, bet yra stilingas aksesuaras, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą jų dydį. Esminis dalykas renkantis vyriškas pirštines – tai rasti patogią pusiausvyrą tarp jų prigludimo ir laisvumo. Jeigu pirštinės bus per ankštos, tuomet jos spaus jūsų rankas ir trikdys kraujotaką. Na, o jeigu pirštinės bus per laisvos, jos tiesiog bus nepatogios.

Taigi, norint sužinoti jums tinkančių vyriškų pirštinių dydį, pirma reikia išmatuoti plačiausios savo plaštakos dalies apimtį, neskaitant nykščio. Tuomet pasinaudokite žemiau esančia vyriškų pirštinių dydžių lentele, kurioje lengvai rasite standartinį vyriškų pirštinių dydį. Beje, renkantis pirštines taip pat nepamirškite ir jų ilgio, kuris turėtų būti nuo jūsų vidurinio piršto galiuko iki riešo.

Gerai prigludusios pirštinės yra ne tik aksesuaras, bet ir mados išraiška, mūsų vyriškų pirštinių dydžių lentelė padės jums išsirinkti tinkamo dydžio pirštines.
Vyriškų pirštinių dydžiai
Plaštakos apimtis (cm) 18 20 23 25 28 30
EU 6 7 8 9 10 11
Tarptautiniai XS S M L XL XXL
x

Panašūs straipsniai