Žinodami savo vyriškų šortų dydį, galėsite išsirinkti puikiai tinkančius šortus, bet kokiai progai. Pasinaudokite mūsų šortų dydžių lentele ir raskite jums skirtą vyriškų šortų dydį.

Vyriškų šortų dydžiai

Perkant vyriškus šortus, tenka ieškoti tinkamos pusiausvyros tarp stiliaus ir komforto. Svarbu, jog pasirinktas šortų dydis būtų toks, kad šortai per daug nespaustų, bet ir nebūtų per laisvi, todėl pagrindinis vyriškų šortų dydžio matmuo yra liemens apimtis.

Tačiau nepamirškite ir vidinės siūlės ilgio, kuris lemia, kokio ilgio bus jūsų šortai: ar jie bus virš kelių, ties keliais ar šiek tiek žemiau kelių. Pasinaudokite žemiau esančia vyriškų šortų dydžių lentele ir sužinokite sau tinkamą vyriškų šortų dydį.

Renkantis vyriškų šortų dydį, svarbu rasti sveiką pusiausvyrą tarp stiliaus ir patogumo, mūsų vyriškų šortų dydžių lentelė leis išsirinkti puikiai tinkančius šortus.
Vyriškų šortų dydžiai
Juosmens apimtis (cm) 47-80 82-88 90-96 98-104 106-112
EU 44 46 48 50 52
Tarptautiniai S M L XL XXL

Vyriškų šortų dydžiai tikrai nėra vienintelis aspektas, kurį reikia įvertinti juos renkantis. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į šortų naudojimo tikslą, nes skirtingi vyriškų šortų stiliai yra pritaikyti skirtingoms veikloms ir pasižymi skirtingomis savybėmis.

Pavyzdžiui, sportiniai šortai yra skirti treniruotėms bei sportui ir pasižymi geru pralaidumu orui. Kasdieniniai šortai yra universalūs ir patvarūs, todėl tinka įvairiai veiklai namuose. Chino šortai suteikia labiau oficialią išvaizdą, todėl puikiai tinka savaitgaliniams verslo susitikimams, karštą vasaros popietę.

x

Panašūs straipsniai