Gerai kojų savijautai svarbus ne batų stilius, bet tinkamas jų dydis. Pasinaudokite mūsų moteriškų batų dydžių lentele ir išsirinkite tobulus batus, kurie užtikrins komfortą visą dieną.

Moteriškų batų dydžiai

Moteriški batai – tai ne tik paprastas apavas, o saviraiškos ir stiliaus išraiška. Nuolat kintant mados tendencijoms, batų dizainai pasižymi didele įvairove ir pritaikomumu prie įvairiausių gyvenimo akimirkų: nuo elegantiškų aukštakulnių iki patogių sportbačių.

Nepaisant stiliaus ar modelio, svarbiausia yra rasti batus, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs, todėl moteriškų batų dydžiai yra vienas svarbiausių aspektų, renkantis kokybišką avalynę. Tinkamo dydžio batai garantuoja patogumą ir gerą savijautą visą dieną, todėl pasinaudokite moteriškų batų dydžių lentele ir išsirinkite sau tinkančius batus jau šiandien!

Pagal moteriškų batų dydžių lentelę galėsite išsirinkti tinkamus bei komfortiškus batus ir visuomet būti stilinga.
Moteriškų batų dydžiai
Vidpadžio ilgis (mm) EU UK US (Women)
210 34 2 4
215 35 2.5 4.5
220 35.5 3 5
224 36 3.5 5.5
229 36.5 4 6
233 37 4.5 6.5
237 38 5 7
241 38.5 5.5 7.5
246 39 6 8
250 40 6.5 8.5
254 40.5 7 9
258 41 7.5 9.5
262 42 8 10
266 42.5 8.5 10.5
271 43 9 11

Renkantis tinkamus moteriškus batus

Moteriški batai – tai asmeninio stiliaus išraiška, o kartais net ir nuotaikos ar kritiško požiūrio pareiškimas. Tinkama batų pora gali ne tik puikiai papildyti aprangą, bet ir paryškinti atskiras stiliaus detales.

Kita vertus, nors mados tendencijos ateina ir praeina, renkantis batus, didžiausiu prioritetu ir toliau išlieka jų patogumas ir tinkamas dydis. Tačiau kaip rasti tobulą moteriškų batų porą, kai šiandieninėje rinkoje yra tiek daug skirtingų pasirinkimų?

Štai keletas naudingų patarimų, kurie tikrai padės sėkmingai apsipirkti ir išsirinkti tinkamą moteriškų batų dydį.

Batų paskirtis

Prieš pradedant batų paiešką, aiškiai nustatykite naujų batų paskirtį ir nuspręskite, kokiomis progomis juos avėsite. Ieškote avalynės laisvalaikiui, sportui, iškilmingoms progoms, o gal ko nors universalaus?

Kulno aukštis

Nors nusipirkti aukštakulnius gali būti labai viliojanti mintis, tačiau jie ne visada yra pats patogiausias pasirinkimas ilgesniam dėvėjimui. Jeigu nesate pripratusi prie aukštų kulnų, pradėkite nuo mažesnių ir kilkite aukštyn palaipsniui.

Tinkama medžiaga

Avalynė, pagaminta iš odos ar kito kvėpuojančio audinio paprastai yra patogesnė, nes leidžia orui cirkuliuoti. Tuo tarpu sintetinės medžiagos nepasižymi tokiu pat komforto lygiu.

Žinokite savo dydį

Dėvint per mažus batus, gali susidaryti pūslės, o dėvėti per laisvus batus, tiesiog nepatogu. Dėl šios priežasties, išsimatuokite savo pėdas ir sužinokite savo tinkamą dydį pasinaudojus moteriškų batų dydžių lentele. Prieš perkant konkrečią batų porą, papildomai patikrinkite ir pasirinkto prekės ženklo dydžius.

Išbandykite batus prieš juos perkant

Jeigu yra galimybė, prieš perkant batus, svarbu juos pasimatuoti. Vaikščiokite po parduotuvę, jei įmanoma, lipkite laiptais ir įsitikinkite, kad nejaučiate jokio suspaudimo ar trynimo. Atminkite, kad dienai bėgant mūsų pėdos yra linkusios šiek tiek ištinti, todėl batus pirkti reikėtų vakare.

x

Panašūs straipsniai