Kūdikių drabužių dydžių lentelė padės tėvams lengviau išrinkti tinkamus rūbelius savo mažyliams. Tinkami kūdikių rūbelių dydžiai suteiks nuolatinį komforto ir saugumo jausmą jūsų mažyliui.

Kūdikių rūbelių dydžiai

Mažiausių šeimos narių apranga paprastai reikalauja daugiausiai dėmesio ir rūpestingumo. Juk kūdikių drabužėliai yra ne tik estetinis, bet ir praktinis pasirinkimas kiekvienam tėvui. Šiuo atveju, prioritetas turėtų būti kokybiškoms ir natūralioms medžiagoms, kurios garantuotų mažylio komfortą ir saugumą.

Pavyzdžiui, idealus pasirinkimas būtų medvilnė, kuri yra labai švelni ir minkšta. Kadangi mūsų mažyliai auga itin greitai, taip pat reikia nepamiršti atsižvelgti ir į tinkamus kūdikių drabužių dydžius. Paprastai kūdikių rūbelių dydžiai yra matuojami pagal ūgį bei svorį ir skirstomi į mėnesius nuo 1 iki 12.

Apačioje esanti kūdikių drabužių dydžių lentelė padės jums lengviau pasirinkti jūsų mažyliui geriausiai tinkančius rūbelius.

Kūdinių drabužių dydžių lentelė padės geriau suprasti drabužių kūdikiams specifiką ir išrinkti idealiai jūsų mažyliui tinkantį rūbą.
Kūdikių drabužių dydžiai
Ūgis (cm) iki 50 iki 56 56-62 62-68 68-74 74-80
Svoris (kg) iki 3.4 iki 4.5 4.5-6 6-8 8-9.5 9.5-11
Dydis Naujagimis 0-1 0-3 3-6 6-9 9-12

Kūdikių drabužių dydžiai: kaip išsirinkti pačius tinkamiausius?

Drabužėlių kūdikiams paieška dažnai tampa vienu iš smagiausių ir emocingiausių momentų būsimiems tėveliams. Tačiau perkant rūbelius svarbu nepamiršti, kad jie turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs. Juk svarbiausia yra jūsų mažylio komfortas ir saugumas.

Todėl tinkami kūdikių rūbelių dydžiai yra vienas svarbiausių aspektų norint išrinkti drabužėlius, su kuriais jūsų vaikelis jaustųsi laimingas. Štai keletas patarimų, kurie jums padės surasti tinkamą ir kokybišką aprangą jūsų kūdikiui.

  • Medžiagų kokybė. Pirmenybę teikite natūralioms medžiagoms, pavyzdžiui, medvilnei arba bambukui. Šios medžiagos leidžia kūdikio odai kvėpuoti ir mažiau tikėtina, kad jos sukels odos alergijas ar dirginimus.
  • Kūdikių drabužių dydžiai. Kūdikiai auga labai greitai, todėl svarbu nuolat sekti ar jų drabužėliai netapo per maži. Tinkamą rūbelių dydį padės nustatyti kūdikių dydžių lentelė, kurioje dydžiai yra nurodyti pagal mažylio ūgį ir svorį.
  • Patogumas. Drabužiai turėtų būti lengvai užsegami ir nuimami. Tai ypač svarbu, jei reikia greitai pakeisti kūdikio drabužėlius ar vystyklus.
  • Saugumas. Venkite drabužių su mažomis detalėmis, kurios gali netikėtai atsiskirti ir tapti pavojingomis jūsų mažyliui.

Kūdikiai auga neįtikėtinai greitai, todėl atnaujinti jų garderobą teks ganėtinai dažnai. Svarbu suprasti, kad kūdikių dydžių lentelė yra tik orientacinė ir skirtingų gamintojų rūbelių dydžiai gali šiek tiek skirtis. Jeigu rūbelio etiketėje nurodytas amžius nesutampa su jūsų kūdikio ūgiu ar svoriu, visuomet vertėtų rinktis didesnį drabužėlio dydį.

x

Panašūs straipsniai