Svečių straipsniai – pasidalinkite naudingais patarimais

Centimetras.lt siūlo galimybę publikuoti svečio straipsnį svetainėje ir pasidalinti naudingais drabužių priežiūros patarimais su mūsų skaitytojais. Svečio straipsnio su 2 išorinėmis “dofollow” nuorodomis publikavimo svetainėje kaina yra 15 €. Kad jums būtų lengviau orientuotis, kokio straipsnio iš jūsų tikimės, kviečiame susipažinti su trumpomis turinio gairėmis.

Reikalavimai straipsnio turiniui:

 • Tema – jūsų straipsnis turi būti susijęs su svetainėje Centimetras.lt aptariamomis temomis, t.y. drabužiai, aksesuarai, drabužių priežiūra, mada ir pan. Straipsnyje naudokite aiškią ir glaustą kalbą, venkite sudėtingų terminų.
 • Unikalumas – jūsų straipsnis turi būti unikalus, niekur anksčiau neskelbtas, praeiti plagijavimo bei AI patikrą.
 • Kokybė – iš jūsų tikimės aukštos kokybės turinio, parašyto lietuvių kalba be gramatinių ar skyrybos klaidų. Straipsnis turėtų būti lengvai suprantamas ir naudingas skaitytojui. Žemos kokybės SEO straipsnių apie “orą ir bites” mums tikrai nereikia.
 • Ilgis – norėtume, kad straipsnio ilgis būtų ne mažiau kaip 500 žodžių, tačiau griežtų ilgio apribojimų tikrai nėra. Jeigu jūsų straipsnis yra vertingas ir naudingas skaitytojui, jis gali būti ir trumpesnis.

Straipsnio pateikimas ir publikavimo kaina:

 • Temos derinimas – prieš pradedant rašyti straipsnį, rekomenduojame iš anksto susiderinti temą. Taip išvengsite nesusipratimų, kuomet mūsų svetainėje jau yra straipsnių tą tema apie kurią ketinate rašyti.
 • Atgalinės nuorodos – savo straipsnyje galite įtraukti 2 atgalines nuorodas į kitas svetaines. Tačiau jūsų nuorodos NEGALI nukreipti į kazino, lošimų, N-18 bei panašaus turinio resursus.
 • Publikavimo kaina – straipsnis su „nofollow“ nuorodomis yra publikuojamas nemokamai, o straipsnio su „dofollow“ nuorodomis publikavimo kaina yra 15 €.
 • Nuorodų gyvavimo laikas – išorinės nuorodos jūsų straipsnyje išliks aktyvios visą svetainės Centimetras.lt gyvavimo laikotarpį, išskyrus atvejus, kai jos nukreipia į neveikiančius puslapius ar nelegalų bei lankytojus įžeidžiantį turinį. Tokiu atveju, nuorodas šalinsime be atskiro pranešimo.

Kita aktuali informacija:

 • Title ir description žymos – kartu su straipsniu, taip pat galite pateikti ir pageidaujamas „title“ bei „description“ žymas.
 • Autoriaus biografija – Jeigu norite nurodyti straipsnio autorių, galite pateikti trumpą autoriaus aprašymą su nuorodomis į jo socialinius tinklus bei profilio nuotrauką.
 • Prieš pradedant rašyti straipsnį rekomenduojame peržiūrėti jau publikuotus svetainėje straipsnius, kad geriau suprastumėte čia naudojamą stilių ir toną.
 • Paskelbus straipsnį, jo turinys tampa svetainės Centimetras.lt nuosavybe. Pasiliekame teisę redaguoti ir keisti straipsnį pagal savo poreikius, įtraukiant naują tekstą, vaizdus ar nuorodas. Kaip straipsnio autorius, jūs galite pateikti nuorodą į straipsnį, pažymėdami savo autorystę.

Kontaktai:

Tikimės, kad šios turinio gairės padės jums parašyti puikų ir naudingą straipsnį bei publikuoti jį mūsų svetainėje. Jei turite kažkokių klausimų, visuomet galite susisiekti kontaktų formos pagalba arba elektroniniu paštu info@centimetras.lt.

x