Moteriškų kojinių dydžių lentelė padės jums išsirinkti ne tik stilingas, bet ir komfortiškas kojines. Visi moteriškų kojinių dydžiai pagal jūsų pėdos ilgio matmenis.

Moteriškų kojinių dydžiai

Moteriškos kojinės gali būti ne tik praktiška, bet ir stilinga aprangos detalė. Nors jos dažnai slepiasi po ilgesniais drabužiais arba avalyne, tinkamai pasirinktos kojinės gali suteikti jūsų aprangai įdomių akcentų ir praturtinti bet kokį rūbų derinį.

Šiuo metu galima rasti pačių įvairiausių spalvų ir modelių kojinių, nuo plonyčių nailoninių iki vilnos kojinių, šaltiems žiemos vakarams. Tačiau renkantis moteriškas kojines svarbu atsižvelgti ne tik į spalvą bei medžiagą, bet ir į tinkamą jų dydį.

Moteriškų kojinių dydžiai paprastai yra pasirenkami pagal nešiojamos avalynės išmierą. Jeigu nesate tikra dėl pasirinkimo, tuomet galite išsimatuoti savo pėdos ilgį ir pasinaudoti apačioje esančia moteriškų kojinių dydžių lentele.

Beje, jeigu perkate ilgesnes, kelius siekiančias kojines, tuomet nepamirškite pasitikrinti ir blauzdų apimtis bei medžiagos tamprumą.

Moteriškų kojinių dydžiai paprastai yra pasirenkami pagal batų dydį, tačiau jei perkate kelius siekiančias kojines, taip pat įvertinkite savo blauzdų apimtis ir medžiagos tamprumą.
Moteriškų kojinių dydžiai
Pėdos ilgis (cm) EU UK US
22.5-25 35-38 2.5-5 5-7.5
25-28 39-42 5.5-8 8-10.5
x

Panašūs straipsniai