Tommy Hilfiger - puikus pasirinkimas ieškant stilingų ir aukštos kokybės drabužių. Raskite sau tinkamus Tommy Hilfiger drabužių bei batų dydžius ir džiaukitės puikiai tinkančiu tikru amerikietišku stiliumi.

Tommy Hilfiger dydžiai

Tommy Hilfiger – tai tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, žinomas dėl savo klasikinio bei modernaus amerikietiško stiliaus. Šis prekės ženklas buvo įkurtas 1985 m. Tommy Hilfigerio, amerikiečių dizainerio, kuris norėjo sukurti modernią preppy stiliaus drabužių liniją. Hilfigeris įkvėpimo sėmėsi iš savo vaikystės Niujorke, o jo drabužiai greitai tapo populiarūs tarp jaunų žmonių, kurie norėjo atrodyti stilingai ir neatsilikti nuo mados tendencijų.

Šiandien Tommy Hilfiger yra pasaulinis prekės ženklas, parduodantis drabužius, avalynę, aksesuarus, kvepalus ir namų apyvokos reikmenis daugiau nei 100 skirtingų pasaulio šalių.

Tommy Hilfiger drabužių dydžiai moterims

Tommy Hilfiger siūlo platų moteriškų drabužių asortimentą, nuo kasdienių marškinėlių ir džinsų iki elegantiškų suknelių bei paltų. Moteriški drabužiai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip medvilnė, linas, vilna bei šilkas.

Tommy Hilfiger moteriškų drabužių dydžiai yra labai įvairūs – nuo XXS iki 4XL. Apskritai, Tommy Hilfiger yra puikus pasirinkimas moterims, kurios ieško stilingų ir aukštos kokybės drabužių tiek kasdieniam nešiojimui, tiek ir ypatingoms progoms.

Viršutiniai drabužiai moterims

Tommy Hilfiger viršutinių moteriškų drabužių dydžiai.

Suknelės ir sijonai

Tommy Hilfiger suknelių ir sijonų dydžiai.

Tommy Hilfiger drabužių dydžiai vyrams

Tommy Hilfiger prekės ženklas taip pat siūlo platų vyriškų drabužių, avalynės bei aksesuarų pasirinkimą. Vyriški drabužiai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir pasižymi klasikiniu amerikietišku dizainu.

Šio prekės ženklo drabužiai yra puikus pasirinkimas vyrams, ieškantiems stilingų ir aukštos kokybės rūbų, tinkamų nešioti tiek kiekvieną dieną, tiek ir ypatingomis progomis. Tommy Hilfiger gali pasiūlyti pačių įvairiausių dydžių vyriškų drabužių kolekciją – nuo XS iki 4XL.

Viršutiniai drabužiai vyrams

Tommy Hilfiger vyriškų viršutinių drabužių dydžiai.

Kelnės ir džinsai

Tommy Hilfiger vyriškų kelnių ir džinsų dydžiai.

Tommy Hilfiger drabužių dydžiai vaikams

Tommy Hilfiger gali pasiūlyti itin platų vaikiškų drabužių asortimentą, skirtą visoms amžiaus grupėms, nuo kūdikių iki paauglių. Vaikiški Tommy Hilfiger drabužiai pasižymi klasikiniu amerikietišku stiliumi ir puikiai tinka tėvams, ieškantiems stilingų ir aukštos kokybės drabužių savo vaikams. Čia rasite itin platų vaikiškų drabužių dydžių pasirinkimą, todėl kiekvienam vaikui tikrai galėsite išrinkti tinkamą rūbą.

Drabužių dydžiai berniukams

Tommy Hilfiger drabužių dydžiai berniukams.

Drabužių dydžiai mergaitėms

Tommy Hilfiger drabužių dydžiai mergaitėms.

Tommy Hilfiger batų dydžiai

Tommy Hilfiger prekės ženklas, savo pirkėjams gali pasiūlyti įvairų avalynės asortimentą nuo klasikinių iki laisvalaikio ar sportinių batų. Iš esmės, visi Tommy Hilfiger parduodamos avalynės dydžiai atitinka Lietuvoje naudojamus dydžius, todėl perkant batus, neturėtų kilti papildomų rūpesčių dėl tinkamo dydžio pasirinkimo.

Kita vertus, Tommy Hilfiger batų dydžiai gali truputį skirtis, priklausomai nuo batų stiliaus ir tipo. Pavyzdžiui, šio prekės ženklo sportbačiai paprastai yra truputį didesni nei klasikiniai batai. Dėl šios priežasties, prieš perkant Tommy Hilfiger avalynę, reikėtų pasitikslinti konkrečios prekės dydį bei jos vidpadžio ilgį.

Batai moterims

Tommy Hilfiger moteriškų batų dydžiai.

Batai vyrams

Tommy Hilfiger vyriškų batų dydžiai.

Batai vaikams

Tommy Hilfiger vaikiškų batų dydžiai.
x

Panašūs straipsniai